Miljon Juunit

Miljon Juunit

Autor: Emily Henry

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kas oled valmis sukelduma müstilisse maailma, kus armastus ja saatus põimuvad sajanditevanuse vaenuga? Emily Henry "Miljon Juunit" on justkui sild kahe maailma vahel, kus maagiline realism kohtub sügavate inimlike tunnetega, mida sa võid leida enda ümber igapäevaselt.

Kui sa armastad lugusid, mis viivad sind ajas tagasi ja panevad mõtlema, kuidas ajalugu mõjutab olevikku, siis see romaan on sinu jaoks. See on lugu, mis räägib mälu keerdkäikudest ja sellest, kuidas minevik võib kujundada meie tulevikku. "Miljon Juunit" on justkui kaasaegne "Romeo ja Julia" lugu, millele on lisatud müstiline mõõde, mis paneb sind kahtlema selles, mida sa pidasid võimatuks.

Kujutle väikest linna nimega Five Fingers, kus elavad O'Donnellid ja Angertid – kaks perekonda, kelle vahel on põlvest põlve kestnud vaen. Kuid mitte keegi ei mäleta enam, miks see vaen alguse sai. Peategelane June O'Donnell on terve elu elanud ühe reegli järgi: hoia eemale Angertitest. Kuid kui Saul Angert naaseb kolme aasta pikkuselt salapäraselt reisilt, avastab June, et reegleid on vahel vaja murda.

Emily Henry on loonud teose, mis ei jäta kedagi külmaks. Tema kirjutamisstiil on poeetiline ja südantliigutav, mis annab loole veelgi sügavama mõõtme. See on lugu, mis räägib leinast, armastusest ja eneseleidmisest, kus peategelane June peab otsustama, kas on aeg lasta minevikul minna ja astuda julgelt tulevikku.

Kui sa otsid raamatut, mis pakub romantikat, sõprust ja maagiat, siis "Miljon Juunit" on valik, mis ei petta sinu ootusi. See on lugu, mis kinnitab, et isegi kõige sügavamad haavad võivad paraneda ja et armastus võib leida tee läbi igasuguste takistuste. Kas oled valmis avastama, mida tõeline andestus tähendab? Emily Henry "Miljon Juunit" ootab sind.