MILJON KARU. VÄRVI KAUNEID KARUSID

MILJON KARU. VÄRVI KAUNEID KARUSID

Autor: Lulu Mayo

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.40€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
"Miljon karu. Värvi kauneid karusid" on Lulu Mayo lõbus ja kaasahaarav värvimisraamat, mis kutsub Sind, armas karude austaja, avastama värviküllast ja muretu meelelahutuse maailma. Selle lehekülgedel leiad end ümbritsetuna üle 30 erakordse ja detailirohke karupildiga, mille igaüks on hoolikalt kaunistatud Jaapani-inspireeritud mustrite ja motiividega.

Lulu Mayo on tunnustatud kunstnik, kelle loominguline käekiri on tuntud oma vallatu ja ainulaadse iseloomu poolest. Tema kunst on elav ja tihti läbi põimitud nii huumori kui ka fantaasia elementidega, mis teeb värvimiskogemuse eriti nauditavaks. Ta on oma oskused lihvinud Londoni kunstiülikoolis, kus ta omandas magistrikraadi illustratsioonis, ning tema mitmekülgne portfoolio hõlmab kõike alates postkaartidest ja plakatitest kuni reklaammaterjalide ja vaateakende kujundamiseni.

Kui otsid viisi, kuidas põgeneda argipäeva kiirustamise eest ja sukelduda loovuse merre, siis "Miljon karu. Värvi kauneid karusid" pakub Sulle selleks ideaalse võimaluse. Olgu Sul vanust vähe või palju, see raamat toob naeratuse näole ja annab võimaluse kogeda rõõmu lihtsast tegevusest nagu värvimine. Võta pliiatsid või vildikad ja lase oma fantaasial lennata koos Lulu Mayo imeliste karudega.