Miljonäri taskuraamat. Kuidas saada ülirikkaks

Miljonäri taskuraamat. Kuidas saada ülirikkaks

Autor: Grant Cardone

Kirjastus: MILLION MINDSET OÜ

Kategooria: Eneseareng
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas soovid murda läbi finantspiirangutest ja saavutada tõelist vabadust? Grant Cardone'i "Miljonäri taskuraamat. Kuidas saada ülirikkaks" on justkui Sinu isiklik teejuht rikkuse radadele. See pole lihtsalt raamat – see on Sinu kaaslane teekonnal, mis võib muuta Sinu elu.

Autor, kelle varandus ületas 2019. aastal muljetavaldavad 300 miljonit dollarit, jagab Sinuga kaheksat konkreetset sammu, mis on kujundatud nii, et võiksid alustada kohe praegu. Need sammud ei nõua erilisi eelteadmisi ega suurt algkapitali, vaid pigem pühendumust ja tegutsemisjulgust.

Grant Cardone ei ole mitte ainult edukas ettevõtja, vaid ka tunnustatud koolitaja, kelle Cardone Capital hallatavate varade maht küündib üle miljardi dollari. Tema nõuanded ei põhine pelgalt teoorial, vaid aastatepikkusel praktilisel kogemusel ja tõestatud tulemustel.

See raamat on loodud selleks, et pakkuda Sulle tuge ja inspiratsiooni igal sammul. Grant soovitab seda teost mitte ainult endale, vaid ka sõpradele – koos liikudes ja üksteist toetades on edu saavutamine palju tõenäolisem.

Kui oled valmis astuma esimese sammu miljonäriks saamise teel, siis "Miljonäri taskuraamat" on Sinu käeulatuses. Võta see teekond ette ja lase Grant Cardonel end juhendada – sest rikkuse loomine algab esimesest sammust ja õigest teadmistest.