MILJONID. KUIDAS KULUTADA MILJONIT?

MILJONID. KUIDAS KULUTADA MILJONIT?

Autor: Frank Cottrell-Boyce

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.63€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kujutage ette, et ühel päeval sajab taevast alla terve varandus – just nii juhtub Damianiga ja Anthonyga, kellest saavad üleöö miljonärid. "Miljonid. Kuidas kulutada miljoneid?" on lugu kahest vennast, kes seisavad silmitsi ootamatu rikkuse ja sellega kaasnevate valikutega. Frank Cottrell-Boyce'i sulest pärinev romaan on pälvinud tunnustatud Carnegie medali ning leidnud tee lugejateni rohkem kui kahekümnes keeles. Lisaks on raamatu ainetel loodud ka samanimeline film.

Kui olete kunagi unistanud piiramatutest võimalustest, siis see teos viib teid kahe poisi seiklustele, kellel on nüüd võim osta kõike, mida nende süda ihaldab. Kuid kas raha suudab osta õnne või on midagi, mida miljonid ei suuda tagada? Frank Cottrell-Boyce, kes on ise seitsme lapse isa ja elab Liverpoolis, toob teieni südantsoojendava ja mõtlemapaneva loo, mis uurib inimlikkust ja väärtusi materaalse külluse taustal.

Avastage Damian'i ja Anthony elumuutvat lugu, mis on täis sügavamat tähendust ja õpetlikke hetki, ning saage osa nende põnevast teekonnast rikkuse labürindis. "Miljonid. Kuidas kulutada miljoneid?" on raamat, mis ei jäta teid külmaks ja paneb teid kahtlemata mõtisklema selle üle, mis elus tegelikult loeb.