MILLEGA LOOMAD MAIUSTAVAD? MINU KLEEPSUD

MILLEGA LOOMAD MAIUSTAVAD? MINU KLEEPSUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta loomariigi maitsvaid saladusi koos värvika ja lõbusa kleepsuraamatuga "MILLEGA LOOMAD MAIUSTAVAD? MINU KLEEPSUD". See hariv teos on suurepärane viis õpetada lapsi tundma erinevate loomade toitumiseelistusi, pakkudes samal ajal kaasahaaravat ja interaktiivset tegevust. Raamat on trükitud selgete ja loetavate trükitähtedega, mis muudab selle ideaalseks noortele lugejatele, kes alles õpivad lugema.

Kuid pidage meeles, et see raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumist. Seega, kui plaanite seda raamatut kinkida, veenduge, et laps, kes seda kasutab, on piisavalt vana, et nautida seda ohutult.

Raamatu "MILLEGA LOOMAD MAIUSTAVAD? MINU KLEEPSUD" abil saate veeta kvaliteetaega oma lapsega, õppides koos uusi ja põnevaid fakte loomade toitumisharjumuste kohta. Kleepsude lisamine muudab õppimise lõbusaks ja interaktiivseks, aidates lastel arendada peenmotoorikat ja koordinatsiooni. See on suurepärane võimalus siduda meeldiv kasulikuga, pakkudes samas harivat meelelahutust.

Kas olete valmis sukelduma loomade maitsevate maiustuste maailma? Haarake oma eksemplar ja alustage seiklust koos oma lapsega juba täna!