MINA JA MINU EMME

MINA JA MINU EMME

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
"Avasta südamlik maailm, kus ema ja lapse side on jäädvustatud kaunitesse illustratsioonidesse raamatus „Mina ja Minu Emme“. See raamat on täis armastust ja soojust, mis peegeldab ema ja lapse vahelist erilist suhet. Iga lehekülg on nagu pehme kallistus, mis kutsub sind meenutama neid hindamatuid hetki, mida oled jaganud oma emaga.

„Mina ja Minu Emme“ on ideaalne kingitus, mis sobib igaks sündmuseks – olgu see siis emadepäev, sünnipäev või lihtsalt üks väike tänuavaldus kõige tähtsamale naisele sinu elus. Raamatu autor on loonud südantsoojendava loo, mis räägib ema ja lapse igapäevastest seiklustest ja jagatud naeratustest, mis on kujutatud läbi kaunite kunstiteoste.

Kui sa otsid midagi, mis aitaks sul väljendada oma tänulikkust ja armastust oma ema vastu, siis „Mina ja Minu Emme“ on just see, mida vajad. See on raamat, mida saate koos lugeda ja nautida, meenutades neid lugematuid hetki, mis teevad teie suhte nii eriliseks.

Raamatu lehekülgedel kajastuvad igapäevased toimingud ja mängud, mis on tuttavad igale lapsele ja emale, luues äratundmisrõõmu ja soojendades südameid. See on raamat, mis ei vanane kunagi, sest ema armastus on igavene.

Kasuta võimalust siduda end veelgi lähedasemalt oma emaga, jagades koos raamatu „Mina ja Minu Emme“ elamusrikkaid lehekülgi. See on lugu, mis kasvab koos teiega ja mille sentimentaalsus muudab selle aja jooksul veelgi väärtuslikumaks."