Mina ja minu tunded

Mina ja minu tunded

Autor: Holde Kreul

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Hetkel pole saadaval
Tere, raamatusõber! Kas oled kunagi mõelnud, kuidas su tunded mõjutavad sinu igapäevaelu? Holde Kreuli raamat "Mina ja minu tunded" on justkui teejuht emotsioonide keerulises maailmas, mis on suunatud eelkõige nooremale lugejaskonnale.

See raamat aitab sul mõista, et tunded on osa meist kõigist – need on sama loomulikud kui meie käed või nina. Rõõm, viha, kurbus, pettumus – kõik need emotsioonid on tähtsad ja väärt märkamist. Kreul selgitab, et tundemaailmaga toimetulek pole alati lihtne, kuid on oluline õppida, kuidas oma tundeid vastutustundlikult väljendada, ilma et see teisi haavaks.

Raamatu värvikirevad illustratsioonid kutsuvad lapsi üles oma emotsioone ära tundma ja mõistma. Lugeja saab kaasa elada tegelaste seiklustele, õppides samal ajal, kuidas oma tundeid tervislikult ja konstruktiivselt juhtida.

Kui sa oled lapsevanem, õpetaja või lihtsalt huvitatud sellest, kuidas toetada lapse emotsionaalset arengut, siis "Mina ja minu tunded" on suurepärane valik. See raamat ei ole ainult lõbus lugemine, vaid ka väärtuslik vahend, mis aitab lastel kasvada eneseteadlikeks ja empaatilisteks inimesteks.

Avasta Holde Kreuli "Mina ja minu tunded" – see on investeering sinu või sinu lapse emotsionaalsesse intelligentsusesse.