MINA, NOHIK. SOBIMATU MODELL

MINA, NOHIK. SOBIMATU MODELL

Autor: Holly Smale

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui kohmakas nohik leiab end moemaailma sädelevatest tuledest? "Mina, nohik. Sobimatu modell" on Holly Smale'i sulest pärit teos, mis viib sind Harriet Mannersi keerulisse, kuid samas paeluvasse ellu.

Harriet Manners on tüdruk, kes teab palju fakte, kuid on endiselt segaduses oma koha leidmisel maailmas. Ta on avastanud, et modellitöö ei muuda sind inimesena, ja on õppinud, et eristumine võib olla pigem voorus kui puudus. Kuid kui Harriet seisab silmitsi perekondlike muutustega, mis panevad tema suvised plaanid proovile, pakub võimalus töötada Jaapanis talle ahvatlevat pääset kodust eemal olemiseks.

Tokyosse saabudes ei ole Harriet valmis kultuurišokiks, konkurentsi täis modellikorteriks ega ka oma vanaema kohmakaks "järelevalveks". Lisaks tundub, et Harriet ei suuda põgeneda oma mineviku eest, kui ta pidevalt kohtab Nicki, poissi, kes on tema südame murdnud.

Holly Smale, kes on ise kogenud nii nohiku kui ka modelli elu, on nüüdseks pühendunud kirjutamisele ja teeb seda suurepärase eduga. Tema talent sai tunnustatud 2013. aastal, kui teda pärjati Inglismaal parima uue noorteautori tiitliga, ja järgmisel aastal valis Waterstonesi raamatupood "Mina, nohik" aasta parimaks noorteraamatuks. "Sobimatu modell" on selle naljaka ja südantsoojendava sarja teine raamat, mis ei jäta kedagi külmaks.

Kui oled valmis sukelduma Harriet Mannersi koomilisse ja südamlikku maailma, kus nohik olla on uus normaalne ja kus igaüks võib leida oma koha päikese all, siis on "Mina, nohik. Sobimatu modell" just see raamat, mida sa otsid. Kas Harriet leiab oma tee selles kaootilises maailmas või on ta igaveseks eksinud? Avasta see ise Holly Smale'i kaasahaaravas lugus.