Mina oskan eesti keelt. Lähen lasteaeda. Ja idu v sadik. I`m Starting Preschool

Mina oskan eesti keelt. Lähen lasteaeda. Ja idu v sadik. I`m Starting Preschool

Autor: James Daniel Rock

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Eesti keel
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas teie laps on valmis astuma oma esimesi samme lasteaiaradadel? "Mina oskan eesti keelt. Lähen lasteaeda" on hädavajalik teejuht väikestele maailmakodanikele, kes seisavad silmitsi uue keele ja kultuuriga Eestis. See südamlik ja praktiline raamat on loodud James Daniel Rocki poolt, kes ammutas inspiratsiooni omaenda kogemustest Ameerika-Eesti peres kasvades.

Raamat on kui sõbralik käepigistus, mis juhatab teie last läbi Eesti lasteaia argipäeva, aidates tal mänguliselt ja loomulikul viisil uue keelekeskkonnaga kohaneda. Lisaks on raamatusse kaasatud kolmekeelne sõnastik – eesti, inglise ja vene keeles – mis on suurepäraseks abivahendiks nii lastele kui ka vanematele. Raamatu juurde kuuluvad audiofailid pakuvad võimalust kuulata hääldust ja harjutada keelt ka väljaspool lugemisaega.

Avastage koos lapsega põnevaid uusi sõnu, lauseid ja fraase, mis muudavad lasteaia esimesed päevad rõõmsaks seikluseks. "Mina oskan eesti keelt. Lähen lasteaeda" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sild uude maailma, mis on täis sõprust, mängu ja õppimist. Kas olete valmis avastama?