Mina oskan. Minu esimesed numbrid

Mina oskan. Minu esimesed numbrid

Autor: Lauren Crisp

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
"Õppimine võib olla lõbus ja kaasahaarav, eriti kui tegu on esimeste sammudega numbrite maailmas. Lauren Crispi "Mina oskan. Minu esimesed numbrid" on just selline raamat, mis muudab numbrite õppimise põnevaks seikluseks. Raamat on täis värvikirevaid pilte ja kavalalt riimitud salme, mis aitavad sul numbreid mänguliselt meelde jätta.

Iga lehekülg toob sinuni uue numbri ja sellele vastava hulga armsaid tegelasi, kes ootavad kokkulugemist. See on suurepärane viis harjutada loendamist ja arendada peenmotoorikat. Raamatu ülaosas olevad pärlid lisavad interaktiivsust – saad neid nihutades numbreid loendada, mis teeb õppimise veelgi nauditavamaks.

Kui oled lapsevanem või õpetaja, kes otsib viisi, kuidas tutvustada numbreid lõbusal ja kaasakiskuval moel, siis "Mina oskan. Minu esimesed numbrid" on ideaalne valik. See on raamat, mis ei paku ainult hariduslikku väärtust, vaid ka meeldejäävaid hetki koos lugemisrõõmuga. Avasta numbrid koos Lauren Crispi värviküllase ja sõbraliku maailmaga – see on hariv teekond, mida sa ja su väike õppija ei unusta!"