MINA OSKAN TEHA

MINA OSKAN TEHA

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teie laps õpib oma esimesi oskusi? "MINA OSKAN TEHA" on raamat, mis viib teid avastusretkele läbi väikelapse arengu maailma, kus iga päev on täis uusi saavutusi. See raamat on justkui peegel, mis kajastab teie lapse esimesi sammusid iseseisvuse poole, alates lihtsatest liigutustest kuni keerukamate tegevusteni.

Autor on loonud teose, mis ei ole pelgalt lugemismaterjal, vaid ka visuaalne abimees, mis sisaldab elavat ja värviküllast fotomaterjali. Need fotod kujutavad eakaaslaste igapäevaelu, pakkudes äratundmisrõõmu ja inspiratsiooni teie väikesele uudishimulikule lugejale. Raamat julgustab lapsi liikuma ja oma keha võimalusi avastama, aidates neil mõista ja arendada oma füüsilisi võimeid.

Lapse motoorsete oskuste areng on oluline verstapost. "MINA OSKAN TEHA" toob esile, kuidas lapsed õpivad oma keha tundma ja seda kasutama, et väljendada oma mõtteid ja emotsioone. See raamat on suurepärane kaaslane teie lapse kasvamise teekonnal, pakkudes tuge ja ideid, kuidas toetada nende iseseisvust ja eneseväljendust.

Kui otsite midagi, mis aitaks teie lapsel mänguliselt ja loomulikult oma oskusi arendada, siis "MINA OSKAN TEHA" võib olla just see, mida vajate. See on rohkem kui raamat – see on teejuht, mis aitab teil mõista ja toetada oma lapse arengut läbi liikumise ja eneseväljenduse.