MINA, RAIMO. 5. KLASS

MINA, RAIMO. 5. KLASS

Autor: Kersti Kivirüüt

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.70€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma ühe värvika viienda klassi igapäevaellu, kus koolikoridorid kajavad vastu trotsi ja mässumeelsust? "Mina, Raimo. 5. klass", autoriks Kersti Kivirüüt, viib teid otse sündmuste keerisesse, kus kooli kõige suurema paharetiga kaasnevad pöörased seiklused ja karmid õppetunnid.

Raimo ei ole tavaline viienda klassi õpilane. Tema ja tema sõprade – Artsi ja Tauri – tempude tõttu on Uue-Rootsivere kooli viies klass tuntud kui pättide pesa. Nende sõnavara on nii värvikirev, et see võib viisakamatele inimestele lausa pahameelt tekitada. Nad ei karda vastu hakata ei õpetajatele ega direktorile, ja klassikaaslase kiusamine tundub olevat nende jaoks lihtsalt üks igapäevane lõbu.

Ent kui kooli saabub uus õpetaja, kes ei karda väljakutseid, hakkavad Raimo ja tema sõprade päevad võtma ootamatuid pöördeid. Kas see uus mõjutaja suudab muuta midagi poiste käitumises, kes on harjunud kõigile vastu hakkama?

"Sinu, Raimo. 5. klass" on aus ja otsekohene pilguheit koolielu varjukülgedele, kus noorte inimeste kohanemisraskused ja sisemised heitlused väljenduvad mässumeelsuses ja autoriteedile allumatuse näol. Kersti Kivirüüt on suutnud tabada noorte hingemaailma keerukust, pakkudes lugejale võimalust mõista, mis toimub nende noorte peades, kes tihti ühiskonna reeglitele vastu hakkavad.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas üks kooliklass võib olla justkui väike ühiskond, kus iga tegu ja sõna kujundab noorte tulevikku, siis "Mina, Raimo. 5. klass" on teie jaoks. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne koolilugu, vaid sügavam uurimus sellest, kuidas mõistmine ja hoolivus võivad muuta isegi kõige kalgimad südamed.