Mina, superorganism. Lugu bakterite ja inimese kooselust

Mina, superorganism. Lugu bakterite ja inimese kooselust

Kirjastus: EESTI TERVISEMUUSEUM

Kategooria: Tervis
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas teadsid, et sinu sees elab terve mikroobide universum? Raamat "Mina, superorganism. Lugu bakterite ja inimese kooselust" avab ukse põnevasse maailma, kus inimkeha ja bakterid eksisteerivad sümbioosis. See teos on justkui teejuht, mis aitab mõista, kuidas need pisikesed eluvormid meie tervist ja heaolu mõjutavad.

Autor toob lugejani teadmised, mis olid esil Tervisemuuseumi 2019.-2020. aasta näitusel, kuid laiendab neid veelgi, et pakkuda sügavamat arusaama meie keha mikrobioloogiast. Raamat selgitab, kuidas bakterid mõjutavad meie immuunsüsteemi, seedimist ja isegi meie mõtteid ja tundeid.

Kui oled kunagi mõelnud, miks probiootikumid on olulised või kuidas toitumine võib mõjutada sinu mikrobioomi, siis "Mina, superorganism" on just see lugemine, mida vajad. See on kirjutatud arusaadavalt ja haaravalt, muutes keerulised teaduslikud kontseptsioonid kättesaadavaks igale huvilisele.

Tutvu raamatuga "Mina, superorganism" ja avasta, kuidas bakterite ja inimese kooselu mõjutab sinu igapäevaelu. See on investeering sinu terviseteadlikkusse, mis võib muuta suhtumist oma kehasse ja selle hooldamisse.