MINECRAFT. EHITAME! SEIKLUS LÕBUSTUSPARGIS

MINECRAFT. EHITAME! SEIKLUS LÕBUSTUSPARGIS

Autor: Mojang

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete unistanud sellest, et luua Minecrafti virtuaalmaailmas oma lõbustuspark? "Minecraft. Ehitame! Seiklus lõbustuspargis", autoriks Mojang, on praktiline teejuht, mis aitab teil muuta selle unistuse reaalsuseks. Raamat pakub rohkelt inspiratsiooni ja juhiseid, alates nostalgilisest karusellist kuni adrenaliinirohke Ameerika mägede rajamiseni, mis viib teid läbi Minecrafti mitmekesiste dimensioonide.

Samm-sammult juhendite abil saate kujundada oma digitaalse meelelahutuskeskuse, mis võib sisaldada ka džungliseiklusi ja õõvastavaid õudustubasid. See raamat on ideaalne vahend, et anda teile vajalikud oskused ja teadmised, et ehitada midagi tõeliselt erakordset, mida saate seejärel jagada ja nautida koos sõpradega.

Kui olete valmis sukelduma Minecrafti ehituskunsti ja looma midagi, mis paneb teie sõprade suud ammuli, siis on see raamat just teile. Täitke oma digitaalne maailm naeru ja põnevusega, luues kohad, kus virtuaalsed külastajad saavad kogeda teie loovuse vilju. Kas olete valmis alustama? Võtke "Minecraft. Ehitame! Seiklus lõbustuspargis" ja laske oma fantaasial lennata!