Minni. Värvimisraamat

Minni. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Minni ja Daisy lõbus maailm, kui nad seiklevad oma lehvipoes! See raamat, "Minni. Värvimisraamat", pakub sulle võimalust tuua ellu nende värvikirev elu. Kujutlusvõime piire kompavas värvimisraamatus on Minni ja tema lahutamatu kaaslane Daisy ümbritsetud kaunite lehvide ja lipsudega, oodates, et sa neile elu sisse puhuksid.

Haara oma lemmikpliiatsid või vildikad ja anna igale leheküljele oma isiklik puudutus. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on sinu võimalus olla loov ja lasta oma fantaasial lennata koos armastatud Disney tegelastega.

"Minni. Värvimisraamat" on suurepärane viis lõõgastumiseks ja oma kunstiliste oskuste arendamiseks, olgu sa siis noor või vana. Selle lehekülgedel saad sa mitte ainult harjutada värvide kooskõlastamist ja peenmotoorikat, vaid ka veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, jagades rõõmu loomisest ja värvide maailmast.

Kas oled valmis sukelduma Minni ja Daisy värviküllasesse maailma? "Minni. Värvimisraamat" ootab sind, et tuua sinu päeva rõõmu ja loovust. Värvi oma päev rõõmsaks!