MINNI. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

MINNI. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis seiklema koos armastatud tegelasega, keda kõik tunnevad ja armastavad? "Minni. Värvimisraamat kleebustega" on just see, mida vajad, et tuua oma päeva rõõmu ja loovust. Disney on loonud raamatu, mis viib sind koos Minni Hiirega avastusretkele, kus saad ise luua ja kujundada.

Minni on tuntud oma stiili ja armastuse poolest värvide vastu. Nüüd on sul võimalus näidata oma kunstilist annet ja anda Minni maailmale isiklik puudutus. Raamatu lehekülgedel on Minni igapäevased seiklused, mis ootavad, et sina neile elu sisse puhuksid. Kasuta oma pliiatseid ja vildikaid, et täita Minni maailm värvidega, mis peegeldavad sinu enda stiili ja meeleolu.

Lisaks värvimisele leiad raamatust ka kleebused, mis lisavad sinu kunstiteosele veelgi rohkem isikupära. Need kleebused on lõbus viis oma loomingule viimistlust lisada ja teha iga pilt tõeliselt ainulaadseks.

Raamat "Minni. Värvimisraamat kleebustega" on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja lasta oma kujutlusvõimel lennata. See on ideaalne kingitus igale Disney fännile, sõltumata vanusest. Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, tuues ellu Minni värvikireva maailma.