Minni. Värvimisraamat

Minni. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Minni Hiire värvikirevasse maailma? "Minni. Värvimisraamat", mis on pärit Disney loomingulise meeskonna sulest, kutsub sind avastama Minni ja tema sõbranna Daisy lõbusaid seiklusi. See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on võimalus lasta oma fantaasial lennata, kui kaunistad Minni armastatud kleite ja lisad värvi nende magusatele koogikestele.

Minni Hiir on tuntud oma stiili ja sarmi poolest, ja nüüd on sul võimalus anda tema maailmale oma isiklik puudutus. Raamat pakub sulle mitte ainult kauneid pilte värvimiseks, vaid ka kleepsulehti, mis muudavad mängu veelgi lõbusamaks. Kasuta neid kleepse, et lisada oma värvitud piltidele veelgi rohkem isikupära või kaunista nendega oma toa seinu ja mööblit.

Kui armastad loovust ja Disney maagiat, siis "Minni. Värvimisraamat" on just see, mida vajad. See on suurepärane viis veeta aega, arendada peenmotoorikat ja lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennelda. Võta pliiatsid või vildikad ja valmista end ette värviliseks seikluseks koos Minni ja Daisyga!