MINO VÕROMAA 27. TANSAMAN JA PARHILLA'

MINO VÕROMAA 27. TANSAMAN JA PARHILLA'

Autor: Kaile Kabun

Kirjastus: VÕRO INSTITUUT

Kategooria: Varia
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas olete valmis avastama Võrumaa südame ja hinge läbi noorte silmade? "Mino Võromaa 27. Tansaman ja Parhilla'" on kogumik, mis viib teid rännakule läbi võrukeelsete laste ja noorte kirjutatud lugude. See on raamat, mis peegeldab nende armastust ja sidet oma kodukohaga, pakkudes teile võimalust näha maailma nende vaatenurgast.

Raamatu koostaja Kaile Kabun on valinud välja 27 silmapaistvat kirjatööd, mis on võitnud võistlusel "Mino Võromaa" tunnustuse. Need lood ei ole lihtsalt tekstid, need on südamega kirjutatud palad, mis kõnelevad kohalikust elust, traditsioonidest ja unistustest.

Laura Vähi kunstiline panus raamatusse on märkimisväärne – tema käe all on sündinud pildid, mis annavad lugudele värviküllase ja elava dimensiooni. Raamatu keelelise täpsuse eest on hoolitsenud toimetaja Laivi Org, kes on võru keele ilu ja eripära suurepäraselt esile tõstnud. Kujundaja Priit Lööper on andnud raamatule visuaalse terviklikkuse, mis muudab selle mitte ainult huvitavaks lugemiseks, vaid ka kauniks silmailuks.

Kui teile läheb korda kohalik kultuur ja keel, siis "Mino Võromaa 27. Tansaman ja Parhilla'" on teie jaoks. See on teos, mis toob esile võru noorte kirjandusliku ande ja aitab hoida elus võru keelt ja kultuuri. Avastage Võrumaad uudse nurga alt ja laske end kaasa haarata nende lugude autentsusest ja sügavusest.