Mino Võromaa 30. Tsõõrikväeline

Mino Võromaa 30. Tsõõrikväeline

Kirjastus: VÕRU INSTITUUT

Kategooria: Murdekeelsed
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Võromaa noorte looming aja jooksul areneb? "Mino Võromaa 30. Tsõõrikväeline" on kogumik, mis pakub just seda – ajarännakut läbi kolmekümne aasta noorte kirjutatud juttude ja luuletuste. See raamat on ainulaadne tähis, mis on pühendatud Võromaa noorte kirjanduslikule pärandile.

Kui teile meeldib avastada uusi talente ja kui teid huvitab, kuidas noorte mõtted ja väljendusviisid on aastate jooksul muutunud, siis see teos on just teie jaoks. Raamatust leiate valiku parimaid töid, mis on esile kerkinud igal aastal toimunud võistlustel. Need on lood ja luuletused, mis on sündinud südamest ja peegeldavad Võromaa noorte hingeelu.

See raamat on kui aardekirst, mis sisaldab endas kolmekümne aasta vältel kogutud kirjanduslikke pärleid. Kui teie huvi pakub kohalik kultuur ja noorte kirjanduslik eneseväljendus, siis "Mino Võromaa 30. Tsõõrikväeline" on teos, mida te kindlasti nautida tahate. Avastage Võromaa noorte loomingut ja laske end kaasa haarata nende loovusest ja värskusest.