Minu armsad loomapojad

Minu armsad loomapojad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist oma väikesele loomasõbrale? "Minu armsad loomapojad" on raamat, mis viib teid avastusretkele loomariigi südamesse, kus iga lehekülg on täis suureformaadilisi ja väljendusrikkaid loomafotosid. See on ideaalne valik noortele uudishimulikele lugejatele, kes on huvitatud erinevatest loomadest, alates koduõue lemmikutest kuni eksootiliste metsaelanikeni.

Raamatu vastupidavad lehed on loodud kestma ja suured tähed muudavad lugemise lihtsaks ka kõige väiksematele. Rohkem kui 60 suurepärast fotot toovad teieni loomade igapäevaelu, olgu nad siis pärit karjamaalt, taluõuest, metsast või isegi mere äärest. Lühikesed ja kaasahaaravad lood aitavad lapsel õppida loomi tundma ning avastada, kuidas erinevad loomalapsed, nagu kutsikad, tibud ja põrsad või isegi oravapoeg, eeslivarss ja väike kaelkirjak, oma päevi veedavad.

See raamat on suurepärane vahend, et arendada laste keeleoskust, sest see julgustab neid loomi nimetama ja nende kohta küsimusi esitama. Samuti on see suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, avastades ja õppides uusi fakte loomade kohta, mis kindlasti rikastavad teie lapse maailmapilti.

"Minu armsad loomapojad" on raamat, mis ei paku mitte ainult teadmisi, vaid ka rõõmu ja imestust looduse mitmekesisuse üle. See on ideaalne kingitus igale noorele loodushuvilisele, kes on valmis sukelduma loomade imelisse maailma.