Minu armsaim loomaraamat

Minu armsaim loomaraamat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Avasta loomade imeline maailm läbi kirju ja piltide! "Minu armsaim loomaraamat" viib sind põnevale rännakule, kus kohtad üle 60 erineva looma, keda jäädvustatud elutruude fotodega. See raamat on kui avatud uks looduse mitmekesisusse, kus saad tutvuda nii koduõue elanike kui ka metsa ja mere ääres peituvate olenditega.

Kui sind huvitab, millised loomad elavad talus või karjamaal, ja tahad teada, mis elu elavad metsloomad või mere ääres toimetavad tegelased, siis see raamat on just sinu jaoks. Raamatus on lühikesed, lihtsasti loetavad jutud, mis aitavad sul loomi tundma õppida. Saad teada, mida teevad kassipojad oma päevadega, kuidas hobused suhtlevad ja mida põrsad mängivad. Samuti ei jäeta tähelepanuta metsa salapäraseid asukaid – hülgepoega, hunti ja väikest mäkra.

Raamatu tugevad lehed on loodud kestma, et saaksid neid ikka ja jälle uudistada. Suurtähed muudavad lugemise lihtsamaks, mis teeb sellest raamatust suurepärase valiku just algajatele lugejatele. "Minu armsaim loomaraamat" on ideaalne kaaslane sinu esimestele avastusretkedele loomariigis, pakkudes teadmisi ja rõõmu nii sulle kui ka sinu pere noorimatele.