Minu arvud

Minu arvud

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.10€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tutvustada oma lapsele numbreid lõbusal ja kaasahaaraval moel? "Minu arvud" on raamat, mis võib olla just see, mida vajate. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on interaktiivne õppevahend, mis on loodud selleks, et muuta arvude õppimine nauditavaks tegevuseks.

Raamatu juurde kuulub 20 värviküllast numbrikaarti, mis on kinnitatud avatava rõnga külge, et laps saaks neid kergesti käsitseda ja uurida. Iga kaart on mõeldud selleks, et tutvustada lapsel numbreid ühest kahekümneni. Kaartide esiküljel on suur ja selge number, mis aitab lapsel arvu visuaalselt meelde jätta.

Kuid see pole veel kõik – iga numbri tagaküljel on rõõmsameelne illustratsioon, mis kujutab sama arvu esemeid. Need pildid mitte ainult ei tugevda lapse arusaama numbritest, vaid ka arendavad loendamisoskust ja aitavad luua seoseid numbrite ning igapäevaelus esinevate esemete vahel.

"Minu arvud" on suurepärane vahend vanematele ja õpetajatele, kes soovivad arendada laste varajasi matemaatilisi oskusi. See on ka suurepärane kingiidee, mis pakub tegevust pikaks ajaks. Kui olete huvitatud oma lapse õpetamisest viisil, mis on nii hariv kui ka lõbus, siis kaaluge "Minu arvud" lisamist oma koduse õppe materjalide hulka.