MINU BEEBI. LOOMAAIA LOOMAD

MINU BEEBI. LOOMAAIA LOOMAD

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.70€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis avastama loomade imelist maailma koos oma pisikesega? "Minu Beebi. Loomaaia Loomad" on just see raamat, mis viib teid mõlemad värviküllasele retkele läbi loomariigi. Uuri välja, kes valitseb uhkusega džunglit, kes kannab auväärset sarve oma nina otsas, kelle kael ulatub kõrgustesse ja kes ei suuda vastu panna banaanide kiusatusele.

See raamat on loodud spetsiaalselt beebidele, pakkudes neile ergutavaid kontrastseid illustratsioone, mis köidavad nende pilku ja toetavad varajast nägemise arengut. Iga lehekülg on täis elavat ja rõõmsat kunsti, mis tutvustab loomaaia asukaid lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Lisaks visuaalsele naudingule on "Minu Beebi. Loomaaia Loomad" trükitud selgete trükitähtedega, muutes selle ideaalseks abivahendiks, kui aeg on küps tähtede õppimiseks. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv, aidates luua tugeva aluse keeleoskuse ja lugemisharjumuse kujunemisele.

Kas pole põnev mõelda, et just see raamat võib olla üks esimesi aknaid, mille kaudu teie laps avastab ümbritsevat maailma? "Minu Beebi. Loomaaia Loomad" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule väikelapsele, pakkudes neile rõõmu ja teadmisi loomadest, kes meie planeedil elavad. Võtke see raamat kaissu ja alustage koos oma lapsega imelist avastusretke!