MINU BEEBI. LOOMALAPSED

MINU BEEBI. LOOMALAPSED

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.70€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Osta
Kas tead, milline armsake armastab lõngakeraga mängida või kes vihma käes ussikesi otsib? Või äkki oled uudishimulik, milline väike tegelane porganditega maiustamist ei väsi? "Minu Beebi. Loomalapsed" on raamat, mis viib sind ja sinu pisikest avastusretkele loomariigi südamesse, kus iga lehekülg on täis värve ja põnevust.

See pappraamat on loodud silmas pidades kõige nooremaid lugejaid, pakkudes neile erksaid ja kontrastseid pilte, mis köidavad lapse tähelepanu ja toetavad esimeste sõnade õppimist. Raamatu selged ja suured trükitähed muudavad selle ideaalseks kaaslaseks ka siis, kui on aeg hakata tähti tundma õppima.

"Minu Beebi. Loomalapsed" on suurepärane vahend, et tutvustada oma lapsele looduse mitmekesisust ja õpetada talle loomanimetusi mängulises vormis. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki läbi kõige varasemate arenguaastate. Avasta koos lapsega, millised loomalapsed peidavad end raamatu lehekülgedel ja looge üheskoos mälestusi, mis kestavad terve elu.