MINU BEEBI VANKRIRAAMAT. AUH! AUH!

MINU BEEBI VANKRIRAAMAT. AUH! AUH!

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kui otsid oma pisikesele kaaslasele ideaalset kaaslast igapäevasteks seiklusteks, siis "Minu Beebi Vankriraamat. Auh! Auh!" on just see, mida vajad. See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda sinu beebile rõõmu ja meelelahutust igal sammul. Värvikirevate illustratsioonidega raamat on lihtsasti kinnitatav vankri, söögitooli või võrevoodi külge, muutes selle ideaalseks kaaslaseks nii jalutuskäikudel kui ka kodustes tingimustes.

Raamatu sirvimine on suurepärane viis beebi meele arendamiseks ja uudishimu toitmiseks. Iga lehekülg on täis põnevaid kujundeid ja sõbralikke tegelasi, mis haaravad lapse tähelepanu ja stimuleerivad tema nägemismeelt. "Auh! Auh!" kutsub esile naeratusi ja pakub avastamisrõõmu, aidates samal ajal kaasa ka lapse motoorsete oskuste arengule.

Selle raamatu kaasaskandmine on imelihtne, nii et saate selle võtta kaasa nii poeskäikudele kui ka pere külastustele. See ei ole lihtsalt raamat – see on kaaslane, mis aitab luua ja tugevdada sidet sinu ja su beebi vahel, pakkudes ühiseid hetki, mida koos nautida.

Kui soovid oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt mänguasja, siis "Minu Beebi Vankriraamat. Auh! Auh!" on valik, mis ühendab hariduse ja lõbu, toetades lapse arengut ja pakkudes samal ajal ka vanematele rahu ja rõõmu.