MINU BEEBI VANKRIRAAMAT. MÄÄ! MÄÄ!

MINU BEEBI VANKRIRAAMAT. MÄÄ! MÄÄ!

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.45€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kujutage ette, et teie pisikese maailmaavastaja silmad säravad rõõmust, kui ta avastab oma uue värvikireva kaaslase – "Minu beebi vankriraamat. Mää! Mää!" See on raamat, mis on loodud spetsiaalselt teie beebi meelelahutuseks ja arengu toetamiseks.

Kas olete valmis muutma jalutuskäigud põnevamaks? See papist lehitsetav raamat on varustatud mugava kinnitusega, et saaksite selle hõlpsasti vankri külge riputada. Nüüd saab teie laps oma lemmikpildid ja -tegelased kaasa võtta igale seiklusele, olgu selleks siis rahulik pargis jalutamine või kiire poeskäik.

Kuid see pole ainult vankriraamat. Selle mitmekülgsus lubab teil seda kinnitada ka söögitooli või võrevoodi külge, pakkudes teie lapsele lõbusat ajaviidet ja arendavat tegevust igas olukorras. Raamatu lehitsemine aitab arendada teie lapse peenmotoorikat ja tajuvõimet, samal ajal kui värvikad illustratsioonid pakuvad visuaalset stimulatsiooni.

"Minu beebi vankriraamat. Mää! Mää!" on loodud selleks, et pakkuda teie beebile rõõmu ja õppimisvõimalusi. See on ideaalne kaaslane teie lapsele, aidates kaasa tema igakülgsele arengule ja pakkudes teile mõlemale ühiseid rõõmsaid hetki. Kas poleks tore, kui teie beebi esimene lemmikraamat saadaks teda tema esimestel avastusretkedel? Võtke see raamat kaasa ja vaadake, kuidas teie beebi maailm värvide ja kujundite kaudu avardub.