Minu beebi

Minu beebi

Autor: Hinkler

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled valmis jäädvustama oma lapse esimese aasta kõige erilisemad hetked? "Minu beebi" on raamat, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata sul talletada iga naeratuse, esimese sõna ja sammu oma lapse elus. See on aeg, mis lendab mööda kiiremini, kui oskame ette kujutada, ja iga hetk on hindamatu.

Raamat "Minu beebi" pakub sulle võimalust kirja panna kõik tähtsad sündmused ja arenguetapid, mis esimese aasta jooksul aset leiavad. Saad märkida üles oma lapse esimesed hambad, esimesed sõnad ja esimesed sammud. Lisaks on raamatus ruumi fotode kleepimiseks, et need armsad mälestused ei jääks ainult mälestusteks, vaid oleksid ka visuaalselt igavesti sinuga.

See raamat on kui aare, mida saad aastate pärast koos lapsega sirvida, meenutades neid esimesi kordumatuid kogemusi. "Minu beebi" on ideaalne kingitus uutele vanematele või suurepärane viis oma lapse esimese aasta jäädvustamiseks. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on perekonna pärand, mis rikastab teie ühiseid mälestusi ja loob sidemeid põlvkondade vahel.

Kujuta ette, kui suur rõõm on tulevikus koos oma lapsega vaadata tagasi nendele esimestele naeratustele, avastustele ja kasvule. "Minu beebi" aitab sul neid hetki väärtustada ja hoida neid alati lähedal.