MINU DRAAKONITEGA LASTEAIARAAMAT

MINU DRAAKONITEGA LASTEAIARAAMAT

Autor: Julia Meyer

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat tegevust oma väikesele seiklejale? "Minu Draakonitega Lasteaiaraamat", autoriks Julia Meyer, on just see, mida vajad. See raamat viib su lapse fantaasiarikkale teekonnale, kus tal tuleb lahendada mitmesuguseid ülesandeid, mis arendavad tema mõtlemist ja loovust.

Raamat pakub hulgaliselt tegevusi: alates rohutirtsude otsimisest kuni ronimispuu juurde tee leidmiseni. Sinu laps saab harjutada oma kunstioskusi, joonistades tuuleveskeid, ning õppida loendama kirsside ja teiste viljade arvu. Lisaks saab ta kokku panna võlurikostüümi ja sukelduda maagilisse maailma.

Julia Meyer on loonud raamatu, mis on mõeldud just 4-aastastele ja vanematele lastele, et valmistada neid ette kooliks läbi mänguliste ja kaasahaaravate tegevuste. Raamatu ülesanded on mitmekülgsed – lapsi ootavad ees nii otsimis-, leidmis-, loendamis- kui ka liigitamisülesanded. Lisaks saavad nad arendada oma joonistamis- ja värvimisoskusi.

Iga lehekülg "Minu Draakonitega Lasteaiaraamatust" on täis seiklusi ja väljakutseid, mis mitte ainult ei lõbusta su last, vaid aitavad kaasa ka tema intellektuaalsele arengule. Raamat on suurepärane vahend, et äratada ja toita laste uudishimu ning soodustada nende loovust.

Kui soovid pakkuda oma lapsele lõbusat ja õpetlikku kogemust, mis valmistab teda ette kooliks ja eluks, siis "Minu Draakonitega Lasteaiaraamat" on ideaalne valik. Võta aega ja sukeldu koos oma lapsega sellesse imelisse draakonite maailma, kus iga lehekülg on uus seiklus!