MINU EESTI 3. MIS JUHTUS?

MINU EESTI 3. MIS JUHTUS?

Autor: Justin Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Reisikirjad
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas võiks elu pöörata uue lehekülje, kui jätate seljataha suurlinna kärarikka elu ning kolite väiksesse, kuid sügavalt kultuuririkka riiki nagu Eesti? Justin Petrone "Minu Eesti 3. Mis juhtus?" on just sellise vahetuse lugu, kus peategelane, oma pere ja kuue kohvriga varustatuna, otsustab New Yorgi melu vahetada Eesti vaikuse ja rahu vastu.

Teos viib teid rännakule läbi Eesti kahe erilise linna – Viljandi folgipärandi ja Tartu akadeemilise aura – ning pakub pilguheitu aastatesse 2007 kuni 2013, perioodi, mis oli täis nii kultuurilisi kui ka poliitilisi torme, nagu pronkssõduri sündmused. Petrone kirjeldab oma kogemusi uue elu alustamisest, kus lihtsad toimingud nagu tule tegemine muutuvad igapäevasteks väljakutseteks.

Raamatu lehekülgedel avaneb teie ees pilt mehest, kes püüab leida oma kohta maailmas, kus tema abikaasa edukas kirjastusettevõte ja enda katsetused haritlaseks saamisel toovad kaasa nii rõõmu kui ka pettumusi. Kui poliitiline areen ja depressioonist tingitud madalseisud hakkavad tema elu varjutama, leiab Petrone lohutust kirjutamisest, mis aitab tal leida sisemist rahu ja mõistmist.

Justin Petrone "Minu Eesti 3. Mis juhtus?" on aus ja isiklik jutustus, mis ei hoia tagasi nii elu helgemate kui ka tumedamate hetkede kirjeldamisel. Tarmo Vahter on seda raamatut kirjeldanud kui "õuduskomöödiat välismaa mehe seiklustest", mis on ühtaegu nii meelelahutuslik kui ka mõtlemapanev.

Kui olete huvitatud kultuuride kokkupõrgetest, isiklikust kasvust ja eneseleidmisest, siis on "Minu Eesti 3. Mis juhtus?" teos, mille peaksite kindlasti oma lugemisnimekirja lisama. See on lugu, mis võib inspireerida teidki oma elus uusi radu otsima ja avastama.