MINU EESTIMAA RAAMAT

MINU EESTIMAA RAAMAT

Autor: Aina Alunurm

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas oled valmis avastama Eesti kultuuripärandit ja ajalugu läbi mängulise tegevuse? "Minu Eestimaa raamat" autorilt Aina Alunurmelt on just see, mida vajad. See kirju tööraamat on loodud spetsiaalselt koolieelikutele ja noorematele koolilastele, et avada uksed Eesti rikkalikku pärandisse.

Raamat viib sind rännakule läbi Eesti sümbolite, alates sinimustvalgest lipust kuni kodumaa kaunite maakondadeni. Saad tutvuda Tallinna ajalooliste vaatamisväärsustega ja heita pilgu esivanemate elu-olule, kus rehielamud ja talud olid igapäevaelu keskmes. Raamatusse on põimitud ka vanad traditsioonilised tegevused nagu ketramine, kudumine ja isegi kalapüük – tegevused, mis on kujundanud Eesti kultuuri läbi aegade.

"Minu Eestimaa raamat" on rikastatud fotode, vanasõnade ja luuletustega, mis annavad edasi Eesti rahva hingeelu. Lisaks leiad raamatust muistendid ja naljandid, mis toovad naeratuse suule ning legendid, mis panevad fantaasia lendama. Eesti rahvakalender ja rahvarõivaste kirju maailm avavad ukse aastaaegade kommetesse ja traditsioonidesse, samal ajal kui rahvapillide helin ja pühad paigad toovad esile Eesti kultuuri sügavuse.

Lisaks on raamatus juttu ka meie eepilistest kangelastest – Kalevipojast ja Suurest Tõllust, kes on Eesti mütoloogias olulist rolli mänginud. "Minu Eestimaa raamat" on suurepärane vahend, et tutvustada nooremale põlvkonnale meie esivanemate tarkusi ja pärandit, mis on kujundanud Eesti, nagu me seda täna tunneme.

Kas oled valmis sukelduma sellesse värvikirevasse ja harivasse seiklusse? "Minu Eestimaa raamat" ootab sind, et avastaksid ja armastaksid Eestimaad sama palju kui autor Aina Alunurm.