MINU ESIMENE GRÜHVEL. LOOMADE TEGEVUSED

MINU ESIMENE GRÜHVEL. LOOMADE TEGEVUSED

Autor: Julia Donaldson

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta loomariigi põnevust koos Grühvliga Julia Donaldsoni raamatus "Minu esimene Grühvel. Loomade tegevused". See raamat on suurepärane võimalus tutvustada väikestele lugejatele erinevaid loomi ja nende omapäraseid tegevusi, alates liblika lendlemisest kuni konna hüppamiseni, ja seda kõike läbi mängulise ja hariva lähenemise.

Julia Donaldson, kelle sulest on pärit ka paljudele tuttav "Grühvel", on koostöös Axel Scheffleriga loonud mitmeid armastatud lasteraamatuid, nagu "Lohe Zog" ja "Tigu ja vaal". Nende loomingule on omane soe huumor ja meeldejäävad tegelased, mis on võitnud laste ja vanemate südamed üle kogu maailma.

"Minu esimene Grühvel. Loomade tegevused" on illustreeritud Axel Scheffleri poolt, kelle käekiri on juba paljudele tuttav ja armastatud. Tema lustakad pildid aitavad lastel loomade tegevusi paremini mõista ja meelde jätta, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Kui soovid oma lapsele pakkuda rõõmsat ja harivat lugemiselamust, siis on see raamat just see, mida otsid. Lisaks "Loomade tegevustele" leiad samast sarjast ka teisi põnevaid teemaraamatuid nagu "Värvid", "Numbrid" ja "Vastandid", mis aitavad arendada erinevaid oskusi ja teadmisi läbi mängulise õppe.

Julia Donaldsoni "Minu esimene Grühvel. Loomade tegevused" on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama loomade imelise maailma koos armastatud Grühvli tegelaskujuga.