MINU ESIMENE GRÜHVEL. NUMBRID

MINU ESIMENE GRÜHVEL. NUMBRID

Autor: Julia Donaldson

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis sukelduma numbrimaailma koos ühe väga erilise tegelasega? "Minu esimene Grühvel. Numbrid" on põnev raamat, mis viib sind ja sinu väikeseid avastusretkele läbi numbrite, alustades ühest suurest Grühvlist, liikudes edasi kahe reipa orava juurde ja lõpetades kolme kireva liblikaga.

See raamat on loodud selleks, et tutvustada sinu lapsele numbreid lõbusal ja kaasahaaraval viisil. Julia Donaldsoni sõnad ja Axel Scheffleri pildid on juba paljudele tuttavad läbi nende varasemate teoste, nagu "Grühvel", "Lohe Zog" ja "Tigu ja vaal". Nende looming on tuntud oma soojade ja meeldejäävate karakterite poolest, mis on vallutanud laste südamed üle kogu maailma.

"Minu esimene Grühvel. Numbrid" on osa sarjast, mis hõlmab ka teisi põnevaid teemasid nagu värvid, vastandid ja loomade tegevused. Need raamatud on suurepärased vahendid, et aidata sinu lapsel arendada varajasi õpioskusi mänguliselt ja kaasakiskuvalt.

Julia Donaldsoni ja Axel Scheffleri koostöö on tõeline kuld, kui rääkida lastekirjandusest. Nende tööd on mitte ainult lõbusad ja harivad, vaid ka visuaalselt lummavad, mis teeb õppimise nauditavaks nii lastele kui ka vanematele.

Kui sinu väike on huvitatud numbrite õppimisest ja armastab värvikaid illustratsioone, siis "Minu esimene Grühvel. Numbrid" on ideaalne valik. See raamat ei ole ainult õpetlik, vaid ka suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, avastades numbrite maagilist maailma. Võta aega, et nautida iga lehekülge ja avastada koos lapsega, kui palju rõõmu võib pakkuda õppimine.