MINU ESIMENE GRÜHVEL. VÄRVID

MINU ESIMENE GRÜHVEL. VÄRVID

Autor: Julia Donaldson

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis avastama värvide maailma koos ühe kõige armastatumate lasteraamatute tegelasega? "Minu esimene Grühvel. Värvid" on raamat, mis viib sind ja su väikesed lugejad värviküllasele seiklusele, kus tuttav ja sõbralik Grühvel aitab õppida tundma erinevaid värve.

Julia Donaldson, kelle sulest on pärit ka "Grühvli" originaallugu, on koos andeka illustraatori Axel Scheffleriga loonud raamatu, mis on täis elavat ja kaasahaaravat kunsti. Raamatust leiate punase rebase, rohelise kuuse ja kollase mesimummu kujutised, mis on kujundatud samas vaimukas ja südamlikus stiilis, mis on teinud "Grühvli" sarja nii populaarseks.

See raamat on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele värve läbi mänguliste ja meeldejäävate illustratsioonide. Lisaks "Minu esimene Grühvel. Värvid" raamatule, võid avastada ka teisi sarja kuuluvaid teoseid nagu "Vastandid", "Numbrid" ja "Loomade tegevused", mis kõik aitavad arendada erinevaid oskusi ja teadmisi läbi lõbusate ja harivate lugude.

Julia Donaldsoni ja Axel Scheffleri koostöö on tuntud oma sooja huumori ja südantsoojendavate lugude poolest, mis ei jäta ükskõikseks ei lapsi ega täiskasvanuid. "Minu esimene Grühvel. Värvid" on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama lugemise imelist maailma koos Grühvliga.