MINU ESIMENE GRÜHVEL. VASTANDID

MINU ESIMENE GRÜHVEL. VASTANDID

Autor: Julia Donaldson

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta vastandite maailma koos armastatud Grühvliga! "Minu esimene Grühvel. Vastandid" on põnev raamat, mis viib sind ja su väikeseid seiklema läbi suuruste, kiiruste ja pikkuste vastandlikkuse. Selles raamatus kohtud suure Grühvli ja väikese hiirekese, kiire rebase ja aeglase teo, pika mao ja lühikese rööviku ning paljude teiste vahvate tegelastega.

Julia Donaldsoni ja Axel Scheffleri looming on juba ammu laste ja vanemate südamed võitnud. Nende varasemad teosed, nagu "Grühvel", "Lohe Zog" ja "Tigu ja vaal", on saanud tõelisteks klassikuteks. Nüüd on nad loonud midagi uut ja harivat, kombineerides lõbusad illustratsioonid õpetlike vastanditega, mis aitavad lastel mänguliselt maailma tundma õppida.

Kui oled juba tuttav "Grühvliga", siis tead, kui meeldejäävad ja kaasahaaravad võivad olla Donaldsoni lood ja Scheffleri pildid. "Minu esimene Grühvel. Vastandid" jätkab seda traditsiooni, pakkudes värvikirevaid lehekülgi, mis on täis avastamisrõõmu. See raamat ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka hariv, aidates sinu lapsel mõista ja meelde jätta vastandeid, mis on igapäevaelus nii olulised.

See raamat kuulub sarja, mis tutvustab lastele erinevaid kontseptsioone nagu värvid, numbrid ja loomade tegevused. "Minu esimene Grühvel. Vastandid" on suurepärane lisa igale lasteraamatute kogule ja kindlasti üks, mida sinu laps ikka ja jälle lugeda soovib. Avasta koos Grühvliga vastandite põnev maailm ja tee õppimine lõbusaks!