Minu esimene keharaamat

Minu esimene keharaamat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis toimub sinu naha all? "Minu esimene keharaamat" on põnev teekond läbi inimese sisemuse, mis on loodud just sinu väikese uurija jaoks. See raamat on sinu lapsele esimeseks sammuks, et mõista keerulist ja imelist maailma, mida me kutsume inimkehaks.

Raamat on täis värvikaid illustratsioone ja interaktiivseid elemente nagu aknad ja liugklapid, mis muudavad õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks. Lapse käe all hakkavad elama süda, erinevad elundid ja tunded, samuti avastatakse, kuidas töötavad meeled. See on suurepärane võimalus tutvustada lapsele inimkeha imesid viisil, mis on kohandatud just nende noorele mõistusele.

"Minu esimene keharaamat" on loodud selleks, et toetada sinu lapse loomulikku uudishimu ja aidata mõista, et kuigi meie välimus võib olla erinev, on meie sees toimuv universaalne ja imeline. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes uusi avastusi ja õppetunde iga leheküljega.

Kaasahaarav ja hariv – see on ideaalne kingitus, mis aitab luua tugeva aluse tervislikuks uudishimuks ja teadmiste januks. Võta aega, et avastada koos lapsega inimkeha saladusi "Minu esimese keharaamatu" kaudu.