Minu esimene kellaraamat

Minu esimene kellaraamat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas päeva jooksul aega jälgida ja mõista? "Minu esimene kellaraamat" on põnev teos, mis viib sind läbi Robini päeva, aidates sul ja su väikesel lugejal õppida kella tundma. See värvikirev raamat on suurepärane kaaslane nii lastele, kes alles õpivad lugema, kui ka vanematele, kes soovivad oma lastele ette lugeda.

Kujutle, et saad ise seada kellaosuteid ja koostada päevaplaani, justkui oleksid päeva dirigent. Raamat kutsub sind kaasa mõtlema: millal on aeg tõusta, millal asuda teele lasteaeda või kooli, ja millal on õige hetk pugeda teki alla ja kuulata unejuttu. "Minu esimene kellaraamat" on interaktiivne ja hariv, pakkudes lõbusat viisi aja mõistmiseks ja päevakava järgimiseks.

See raamat ei ole lihtsalt lugemisvara – see on ka praktiline tööriist, mis muudab õppimise nauditavaks. Kui otsid viisi, kuidas oma lapsele kellatundmist õpetada, siis see raamat on just sinu jaoks loodud. Võta aega, et koos lapsega avastada aja imelist maailma, ja pane tähele, kuidas iga lehekülg toob uusi teadmisi ja rõõmu.