MINU ESIMENE LOODUSE TEEJUHT

MINU ESIMENE LOODUSE TEEJUHT

Autor: Minna Lacey,Abigail Wheatley

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
"Minu Esimene Looduse Teejuht" on Minna Lacey ja Abigail Wheatley sulest pärit teos, mis kutsub sind avastama looduse imesid läbi mängulise lähenemise. Kui oled kunagi tahtnud veeta rohkem aega õues, kuid pole kindel, mida seal teha, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks.

Raamat pakub rohkelt ideid, kuidas loodust täiel rinnal nautida. Kas oled mõelnud, kuidas linnud su akna taga elavad või mis tunne on hüpata sügavasse porilompi? "Minu Esimene Looduse Teejuht" ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid praktiline kaaslane, mis muudab iga väljas veedetud hetke harivaks seikluseks.

Selle raamatu lehekülgedelt leiad sa mitte ainult tegevusi, vaid ka meeleolukaid pilte, mis äratavad huvi nii noortes kui ka vanades loodusesõprades. Raamat on suurepärane abimees peredele, kes soovivad oma lastele õpetada looduse tundmaõppimise tähtsust läbi mängu ja praktilise tegevuse.

Kui sa oled valmis avastama looduse saladusi ja õppima, kuidas meie ümber olev keskkond toimib, siis "Minu Esimene Looduse Teejuht" on sinu ideaalne kaaslane. Võta see raamat kaasa oma järgmisele matkale või perepiknikule ja avasta, kui põnev võib olla iga rohulible ja puuleht.