MINU ESIMENE NUMBRITE TEGEVUSRAAMAT

MINU ESIMENE NUMBRITE TEGEVUSRAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama numbreid koos uute sõpradega? "Minu esimene numbrite tegevusraamat" viib sind põnevale seiklusele koos armastatud tegelastega Kiisu, Margiti, Peetri ja Pärdiga. See raamat pole lihtsalt tavaline õpik, vaid tõeline seiklus, kus iga lehekülg on täis värvikirevaid illustratsioone ja kaasahaaravaid ülesandeid, mis ootavad sinu lahendusi.

Sul on võimalus haarata pliiats ja asuda teele läbi numbrite maailma, kus iga samm on täis rõõmu ja avastamisrõõmu. Raamatu ülesanded on loodud selleks, et arendada sinu käelist osavust ja pliiatsi kasutamise vilumust, kuid mis kõige tähtsam – need on loodud pakkumaks lõbu ja naeratusi.

Kasuta raamatuga kaasas olevaid kleepse, et muuta õppimine veelgi interaktiivsemaks ja meeldejäävamaks. "Minu esimene numbrite tegevusraamat" on suurepärane valik sinu lapsele, et tutvustada talle numbreid mängulisel ja kaasakiskuval viisil. See on raamat, mis ei paku ainult hariduslikku väärtust, vaid ka väärtuslikku kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega.

Avasta, naera ja õpi – see raamat on sinu esimeseks sammuks imelises numbrite maailmas. Kas oled valmis seikluseks?