MINU ESIMENE NUMBRIVIHIK. NUTIKAS MUDILANE

MINU ESIMENE NUMBRIVIHIK. NUTIKAS MUDILANE

Autor: Inga Ojakäär

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kui otsid viisi, kuidas äratada oma 4-6-aastase lapse huvi numbrite maailma vastu, siis "Minu esimene numbriavihik. Nutikas mudilane" autorilt Inga Ojakäär võib olla just see, mida vajad. See hariv vihik on loodud selleks, et tutvustada lastele numbreid lõbusal ja kaasahaaraval moel.

Läbi mänguliste tegevuste õpib sinu laps numbreid 1 kuni 10 nimetama ja loendama, ära tundma nende visuaalset kuju ning siduma neid vastava hulga esemetega. Samuti on vihikus näidised, mis aitavad lapsel numbreid õigesti kirjutama õppida.

See töövihik on suurepärane vahend, mida saad kasutada koos lapsega, et toetada tema arengut ja valmistada teda ette kooliks. Täiskasvanu juhendamisel sobib "Minu esimene numbriavihik" suurepäraselt nii koduseks õppeks kui ka abimaterjaliks lasteaiaõpetajatele.

Inga Ojakääru loodud materjal on praktiline ja kasutajasõbralik, aidates sul oma lapsele numbrite tundmaõppimist meeldivaks ja harivaks tegevuseks muuta. Avasta koos lapsega numbreid ja aita tal arendada oma matemaatilisi oskusi juba varases eas.