MINU ESIMENE PUSLERAAMAT. MÄNGI JA MÄRKA. LEMMIKLOOMAD ÕPIVAD VASTANDEID

MINU ESIMENE PUSLERAAMAT. MÄNGI JA MÄRKA. LEMMIKLOOMAD ÕPIVAD VASTANDEID

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis avastama põnevat vastandite maailma koos armsate lemmikloomadega? "Minu esimene pusleraamat. Mängi ja märka. Lemmikloomad õpivad vastandeid" on raamat, mis viib sind ja sinu väikest uudishimulikku lugejat avastusretkele, kus kohtute suurte ja väikeste, kiirete ja aeglaste loomadega. See on ideaalne teos, et tutvustada pisipõnnidele vastandite mõisteid lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Raamatu lehekülgedel ootavad sind vahvad kolmeosalised pusled, mis on mõeldud just väikestele kätele. Need pusled pakuvad mitte ainult mõistatusi lahendamise rõõmu, vaid ka võimalust loovuseks – pusletükke omavahel segades saab luua lõbusaid ja fantaasiarikkaid uusi loomakujusid. See tegevus mitte ainult ei arenda lapse motoorseid oskusi ja ruumilist mõtlemist, vaid ka pakub palju naeru ja rõõmu.

Avasta koos lapsega, kuidas lemmikloomad vastandite abil maailma mõistavad ja õpi neid tundma läbi mängu. "Minu esimene pusleraamat" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule mudilasele, kes armastab avastada, õppida ja mängida – kõik ühes raamatus!