MINU ESIMENE PUSLERAAMAT. MÄNGI JA MÄRKA. TALULOOMAD ÕPIVAD ARVE

MINU ESIMENE PUSLERAAMAT. MÄNGI JA MÄRKA. TALULOOMAD ÕPIVAD ARVE

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avasta maalähedane võlu ja õpi numbreid "Minu Esimene Pusleraamat. Mängi ja Märka. Taluloomad Õpivad Arve" lehekülgedel, mis on loodud just sinu väikesele uudishimulikule mõistusele. See raamat on täis lõbusaid riime ja haaravaid illustratsioone, mis aitavad sul mänguliselt arvud selgeks saada – kuni viieni loendamine pole kunagi varem nii lõbus olnud!

Kas oled valmis oma peenmotoorikat proovile panema? Raamatu juurde kuuluvad lihtsad kaheosalised pusled, mille abil saad kokku panna armsaid taluloomi. Aga see pole veel kõik – pusletükke saab omavahel vahetada, et luua ootamatuid ja muhedaid loomakombinatsioone, mis kindlasti toovad naeratuse su näole.

"Minu Esimene Pusleraamat. Mängi ja Märka. Taluloomad Õpivad Arve" on suurepärane vahend, et tutvustada sinu lapsele numbreid ja loendamist, samal ajal arendades käelist osavust ja loovust. See on ideaalne kombinatsioon õppimisest ja mängust, mis pakub tegevust ja arendab oskusi. Pane oma väikeste sõrmede osavus proovile ja avasta, kui palju rõõmu võib pakkuda õppimine läbi mängu!