MINU ESIMENE SÕNARÄGASTIK

MINU ESIMENE SÕNARÄGASTIK

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
"Minu Esimene Sõnarägastik" on raamat, mis pakub lastele põnevat viisi keeleoskuse arendamiseks. See teos on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, et aidata neil avastada uusi sõnu ja parandada nende lugemis- ning kirjutamisoskusi mängulises vormis. Raamat sisaldab mitmeid sõnarägastikke, mis on täis põnevaid sõnu, mida leida ja õppida. Lisaks on raamatuga kaasas kleepsud, mis muudavad õppimise veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks.

Oluline on märkida, et "Minu Esimene Sõnarägastik" ei ole mõeldud alla kolmeaastastele lastele, kuna sisaldab väikeseid osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Seega, kui otsite oma lapsele harivat ja meelelahutuslikku tegevust, mis aitab neil keeleoskust arendada, on see raamat suurepärane valik. Kuid veenduge, et jälgite oma last raamatuga mängides, et tagada nende ohutus.

Raamatu autor on loonud selle teose mõeldes sellele, kuidas lapsed õpivad ja avastavad maailma. Raamat on suurepärane ressurss vanematele ja õpetajatele, kes soovivad toetada laste keelelist arengut. "Minu Esimene Sõnarägastik" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on vahend, mis toob hariduse ja lõbu kokku, pakkudes lastele rõõmu ja teadmisi käsi-käes.