Minu esimesed 100 sõna. Minu keha

Minu esimesed 100 sõna. Minu keha

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis avastama keha imelisi osi läbi mängu ja puudutuse? "Minu esimesed 100 sõna. Minu keha" on just see raamat, mis viib teie pisikese avastusretkele läbi inimkeha, pakkudes samal ajal talle lõbusat ja interaktiivset õppimiskogemust.

See raamat on täis värvikirevaid illustratsioone ja lõbusaid pilte, mis haaravad teie lapse tähelepanu ja tekitavad temas uudishimu. Iga lehekülg on kui uus seiklus, kus peidetud klappide all ootavad ees üllatused, mis aitavad kaasa sõnavara laiendamisele.

Kujutage ette, kuidas teie laps avastab oma keha osasid – käsi, naba, lõuga – ja õpib samal ajal tundma üle saja keha ja tervisega seotud mõiste. Suured katsutavad pinnad on loodud väikeste käte jaoks, et arendada ka motoorseid oskusi ning tugevdada meelte arengut.

Raamat "Minu esimesed 100 sõna. Minu keha" on suurepärane vahend, et tutvustada teie lapsele kehaosade nimetusi ja tervise põhitõdesid, pakkudes samas ka rõõmsaid hetki koos lugemisest. See on ideaalne kingitus, mis toetab lapse varajast keelelist arengut ja pakub tunde rõõmu ning avastamislusti.