Minu esimesed 100 sõna. Sõidukid

Minu esimesed 100 sõna. Sõidukid

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete valmis oma lapsega üheskoos avastama põnevat sõidukite maailma? "Minu esimesed 100 sõna. Sõidukid" on raamat, mis viib teid ja teie pisikest rõõmsale õppereisile, kus tutvute erinevate transpordivahenditega. See raamat on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata teie lapsel arendada ja laiendada oma sõnavara mängulisel ja kaasahaaraval viisil.

Raamatus on esitatud üle 100 sõiduki ja liiklusega seotud termini, mis on kujutatud lõbusate illustratsioonide kaudu. Iga lehekülg on interaktiivne, sisaldades klappidega lehti ja tekstuuriga pindu, mis kutsuvad last puudutama ja uurima, pakkudes nii nägemis- kui ka kompimismeelt stimuleerivat kogemust.

Raamatu suured ja selged pildid on ideaalsed väikestele lastele, kes alles õpivad maailma tundma. Lennukitest ja autodest kuni busside ja muude põnevate sõidukiteni – iga lehekülg on täis avastamisrõõmu ja uusi sõnu, mida koos lapsega korrata ja meelde jätta.

"Minu esimesed 100 sõna. Sõidukid" on suurepärane vahend, et toetada teie lapse keelelist arengut ja uudishimu. See on ideaalne kingitus, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama liikuvat maailma enda ümber. Kas olete valmis koos lapsega sõidukite maailma avastama?