MINU ESIMESED LOOMAD. LÕBUS PÕNGERJAS

MINU ESIMESED LOOMAD. LÕBUS PÕNGERJAS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tutvustada oma väikesele uudishimulikule põnnile erinevaid loomi, kes meie ümber elavad? "Minu Esimesed Loomad. Lõbus Põngerjas" on just see, mida vajad. See vastupidavast papist raamat on loodud pakkuma rõõmu ja teadmisi pisikestele lugejatele, kes on valmis avastama loomade kirjut maailma.

Raamatus on esitletud mitmekesine valik loomi alates metsaelanikest kuni koduloomadeni, viies sinu lapse rännakule läbi džungli salapärad, mere sügavuste imed ja taluelu argipäeva. Iga lehekülg on kaunistatud värvikirevate joonistustega, mis haaravad lapse tähelepanu ja aitavad kaasa tema visuaalsele arengule.

Lisaks silmailule on igal pildil looma nimi kirjutatud suurte trükitähtedega, mis toetab lugemisoskuse arengut ja aitab lapsel sõnavara laiendada. See on suurepärane viis siduda lõbus tegevus hariduslike elementidega, luues aluse armastuseks lugemise ja õppimise vastu.

"Minu Esimesed Loomad. Lõbus Põngerjas" on ideaalne kingitus sinu lapsele, olles nii meelelahutuslik kui ka õpetlik. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja uusi teadmisi iga kord, kui te seda koos uurite. Võta aega ja sukeldu koos oma lapsega selle värviküllase raamatu lehekülgedele – see on investeering teie ühisesse kvaliteetaega ja lapse tulevikku.