Minu esimesed luulutused

Minu esimesed luulutused

Autor: Heidy Tamme

Kirjastus: TOIMETUS OÜ

Kategooria: Luule
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis peitub ühe tuntud laulja sügavaimates mõttekäikudes? Heidy Tamme, kelle hääl on puudutanud paljude südameid, avab oma sisemaailma teoses "Minu esimesed luuletused". See raamat on kui ajarännak, mis viib teid läbi aastate 2009–2023, pakkudes intiimset pilguheidet lauljanna luulelistele mõtisklustele.

Sündinud aastal 1943, on Heidy Tamme tuntud oma imelise hääle poolest, mis esmakordselt jõudis kuulajateni 1971. aastal. Nüüd, 80-aastaselt, esitleb ta oma debüütteost, mis on täis riimi ja vabavärssi ning mis peegeldab tema vaatlusi ja tundeid looduse ning elu keerdkäikude kohta. See raamat on justkui sild tema lapsemeelse rõõmu ja elutarkuse vahel.

Võtke hetk enda jaoks, et süveneda Heidy Tamme luulemaailma. See on võimalus tutvuda tema varjatumate külgedega, mis on seni jäänud avalikkusele avastamata. "Minu esimesed luuletused" ei ole lihtsalt raamat – see on kogemus, mis rikastab ja toob esile uusi perspektiive.

Kui otsite midagi, mis kõnetaks teie hinge ja pakuks intellektuaalset naudingut, siis on "Minu esimesed luuletused" teie jaoks ideaalne valik. Avastage Heidy Tamme luule kaudu elu ilu ja keerukust. Kas soovite järgida tema loomejälgi või soetada endale tükike ajatut tarkust? Valik on teie.