MINU ESIMESED SÕNAD

MINU ESIMESED SÕNAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
"Minu Esimesed Sõnad" on raamat, mis on loodud just Sinu väikese avastaja jaoks. Kui Sinu pisike on asunud maailma imetlema ja uudistama, siis see raamat on ideaalne kaaslane sel teekonnal. Raamat on täis elavat ja kutsuvat pildimaterjali, mis aitab tutvustada erinevaid esemeid, mida võib leida nii koduseinte vahelt kui ka õues seigeldes.

Kas Sinu laps on kunagi põnevil, kui näeb mänguautosid või pehmeid mänguloomi? "Minu Esimesed Sõnad" on täis selgeid ja värvikirevaid fotosid, mis kujutavad mänguasju, rõivaid ja sõidukeid, pakkudes seeläbi äratundmisrõõmu ja stimuleerides uudishimu. See on suurepärane vahend, et aidata Sinu lapsel sõnavara arendada, hääldust harjutada ja maailma tundma õppida.

Raamatu autor on pannud suurt rõhku sellele, et pildid oleksid mitte ainult informatiivsed, vaid ka visuaalselt köitvad. Läbi nende saab Sinu laps teha oma esimesed sammud keeleõppes, õppides ära tavalised esemed, mida igapäevaselt kasutatakse. See on lõbus ja kaasahaarav viis, kuidas tutvustada lapsele sõnu, mis aitavad tal end väljendada ja suhelda.

Kui otsid viisi, kuidas rikastada oma lapse varajast õppimiskogemust, siis "Minu Esimesed Sõnad" on kindlasti üks raamat, mida kaaluda. See on loodud pakkuma rõõmu ja teadmisi, mis on olulised igas kasvamise etapis.