Minu esimesed sõnad

Minu esimesed sõnad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas aidata oma pisikesel avastada ja mõista ümbritsevat maailma? "Minu esimesed sõnad" on raamat, mis võib olla teie lapsele ideaalseks kaaslaseks selles imelises avastusretkes. See raamat on loodud selleks, et äratada huvi sõnade ja piltide vastu, pakkudes samal ajal ka esimest kokkupuudet lugemisega.

Raamatu lehekülgedel leiate rikkalikult värvilisi ja silmapaistvaid illustratsioone, mis kujutavad igapäevaelu esemeid ja olukordi, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks. Suurtähtedega kirjutatud sõnad julgustavad teie last proovima veerimist, mis on oluline samm lugemisoskuse arendamisel.

Kui teie väike uudishimulik avastaja on valmis oma esimesi sõnu õppima, siis see raamat on suurepärane vahend, et aidata tal märgata ja nimetada kõike, mis teda ümbritseb. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teie lapse esimene samm kirjaoskuse maailmas, mis on täis uusi sõnu ja põnevaid avastusi.

Kasutage võimalust rikastada oma lapse sõnavara ja toetada tema arengut "Minu esimesed sõnad" abil. See on investeering, mis kannab vilja aastateks, kuna keeleoskus on vundament, millele ehitatakse kogu edasine õppimine.