MINU IMELINE ELU II

MINU IMELINE ELU II

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Varia
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete valmis sukelduma aega, mis on täis ohtusid ja katsumusi, ent samas ka vankumatut lootust ja inimvaimu tugevust? "Minu Imeline Elu II" on jutustus, mis viib teid läbi 20. sajandi keeristormide, kus autor jätkab oma isiklikku ja südantliigutavat lugu.

See raamat on otsekui ajarännak, mis algab põgenemisega Starobelski surmalaagrist. Autor ja tema ema pääsevad imekombel ning see sündmus avab ukse aastatepikkusele seiklustele, mis on täis nii rõõmu kui ka valu. Teekond viib lugeja läbi erinevate maade ja kultuuride, kuni jõuab oma kulminatsioonini sundasumisel karmides Siberi tingimustes.

Ent see lugu ei keskendu ainult kannatustele. See on lugu vastupidavusest ja elujõust, mis aitab üle elada kõige raskemadki katsumused. Autor jagab oma kogemusi ja tarkust, kuidas säilitada inimlikkust ja lootust isegi kõige süngemal ajal, kuni lõpuks koidab päev, mil Eesti taas vabaks saab.

"Minu Imeline Elu II" on raamat, mis ei jäta teid külmaks. See on lugu, mis räägib ajast, inimestest ja kogemustest, mis on kujundanud meie ajalugu ja meie iseendid. Kui teid huvitab, kuidas üks inimene suudab säilitada oma vaimu purustavate ajalooliste sündmuste keskel, siis see teos on just teile.

Avastage, kuidas inimesed, nagu autor, on suutnud säilitada oma inimlikkuse ja lootuse läbi kõige raskemate aegade, ning saage osa temaatilisest ja ajatust tunnistusest, mis on oluline nii ajaloo mõistmiseks kui ka inimlikkuse tähistamiseks.