MINU IMELINE ELU III

MINU IMELINE ELU III

Autor: Hans Luik

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kui oled juba tuttav Hans Luiki kahe esimese mälestusteraamatuga, siis tead, et tema elu on olnud täis erakordseid sündmusi ja uskumatuid kokkusattumusi. "Minu Imeline Elu III" viib sind taas läbi nende seikluste, kuid lisab juurde ka sügavama vaate autori lähikondsete elule ja saatusele.

Selles raamatus võtab Hans Luik sind kaasa ajaloolisele rännakule, meenutades, kuidas elati Eestis võõra võimu all, mis meie rahvast pea poole sajandi vältel rõhus. Ta ei hoia tagasi detaile, kirjeldades, kuidas tema ja tema koolivennad igapäevaelu kitsikustes vastu pidasid, kuni nägid Eesti taasiseseisvumise päeva.

Kui sulle meeldib lugeda isiklikke lugusid, mis on põimitud ajalooliste sündmustega, siis "Minu Imeline Elu III" pakub sulle nii emotsionaalset kui ka harivat lugemiskogemust. Hans Luik on oma elu ja aja tunnistajana jäädvustanud tükikese Eesti ajaloost, mis on samaaegselt nii isiklik kui ka üldine, peegeldades paljude eestlaste kogemusi ja mälestusi.

Raamat ei ole mitte ainult meenutus, vaid ka austusavaldus vastupidavusele ja leidlikkusele, mis on aidanud eestlastel säilitada oma identiteeti ja kultuuri ka kõige raskematel aegadel. "Minu Imeline Elu III" on sinu võimalus sukelduda ühe mehe erakordse elu sügavustesse ja avastada, kuidas ajalugu mõjutab inimeste isiklikke saatusi.